Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Energy Club, Bursa’nın En Yenilikçi Spor Salonu olarak  1200 m2 alana kurulu, içerisinde fitness alanı, grup dersleri stüdyosu bulunan, Bursa FSM Bulvarında yer alan spor salonudur. Son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar ile üyelerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Kullandığı sistemler ile üye güvenliğini üst seviyeye çıkarmıştır. Misyonumuz ise vatandaşlarımıza sosyal bir alan yaratıp, günlük hayatta edindiği stresi azaltarak fiziksel olarak fit hale getirmektir.

Bireysel Koçluk Hizmeti

Sağlıklı bir yaşam tarzının yaşamanın güçlü ve formda bir vücudu korumakla başladığına inanıyoruz. Amacımız, fitness hedeflerinizi belirlemenize, ihtiyaçlarınıza uygun bir egzersiz programı tasarlamanıza ve her egzersizde, her egzersizde size rehberlik etmektir. Fitness ve sağlık konusundaki bütünsel yaklaşımımız, kendinizi en iyi versiyonunuz gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Supplement Store

2016 Yılından bu yana sporcu gıda takviyeleri (Supplementler) satışı yapan firmamız, supplement firmalarının Bursa’da ki yetkili bayisidir. Orjinal ürün ve en uygun fiyat garantisi vermektedir.

BURSA SPOR SALONU

BURSA SUPPLEMENT STORE

BURSA PERSONAL TRAINER